Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

poku 

září 2015 - zájezd do Luhačovic

139 fotek 25.9.2015 - zobrazení
V sobotu 19. září 2015 se řada občanů naší obce vypravila na výlet. A proč ne? Krásné podzimní počasí k tomu přímo vybízelo. Náš výlet však nebyl ledajaký – mířili jsme do Luhačovic, kde se v odpoledních hodinách vyhlašoval výsledek celostátního kola soutěže Vesnice roku 2015. A to jsme si nemohli nechat ujít, když jsme byli jedním z 13 kandidátů na vítězství.
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší v České republice a jsou opravdu překrásné. Lázeňské domy jsou jeden hezčí než druhý. Na každém kroku vás láká kavárna, cukrárna k příjemnému posezení. A odolat horkému lázeňskému oplatku prostě nelze! Ti zdatnější a sportovněji založení se vypravili na dlouhou procházku až k nedávno rekonstruované Pozlovské přehradě.
Před šestnáctou hodinou jsme však byli všichni shromážděni před Společenským domem, kde se soutěž vyhlašovala. Oblečení do výrazných žlutých triček jsme byli zkrátka nepřehlédnutelní. A jak jsme byli pyšní, když naši mladí urostlí hasiči mávali obecními prapory přímo před pódiem! Na tyto krásné chvíle dlouho nezapomeneme. A tak nám snad příliš nevadí, že jsme se neumístili na žádném z předních míst. Znovu jsme si dokázali, že držíme při sobě a jsme rádi, že patříme do Rudky. Ať to tak zůstane co nejdéle.

Eva Čermáková
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron