Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

poku

únor 2020 - Relaxační pobyt v lázních

125 fotek 2.3.2020 343 zobrazení
Báječný víkend prožili všichni naši občané, kteří se přihlásili na relaxační pobyt v lázních Slatinice.
Jel nás skoro plný autobus a dobrá nálada panovala od začátku až do konce. Po necelých dvou hodinách jízdy jsme dorazili do Slatinic, kde nás ubytovali v zmodernizovaném lázeňském domě Balnea. A potom už jsme se téměř nezastavili. Čekaly nás různé procedury, kdo chtěl, využil místní bazén anebo si poležel ve vířivce. Po chutné večeři jsme se pobavili, zatančili a zazpívali si na kulturním večeru.
V sobotu dopoledne pokračoval ozdravný program a po dobrém obědě jsme vyrazili na výlet. Nejprve jsme navštívili působivé muzeum kočárů v Čechách pod Kosířem, kde nás provedl a zajímavě nám popovídal o historii kočárů sám pan majitel. Po občerstvení v minipivovaru jsme zamířili na zámek. I tato historická zastávka se velmi vydařila a nedivíme se Josefu Mánesovi, který zde rád pobýval, také bychom si dali říci.
Ani jsme se nenadáli a byla tu neděle, první březnová. Její dopoledne jsme strávili na čokoládové přednášce a věřte, že jsme se toho hodně dozvěděli a také si výborně pochutnali na nejrůznějších čokoládách. Asi nikdo neodolal a vzorek si zakoupil i domů.
Po zastávce na oběd už jsme se ubírali k domovu. Za krásně prožité dny, které si společně užili mladí i dříve narození, ze srdce děkujeme paní starostce. Byla to ona, která se zajímavým nápadem, jak prožít víkend, přišla, vše pro nás zajistila a po celou dobu se obětavě starala, aby nám nic nechybělo.

Eva Čermáková

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron