Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

poku 

únor 2013 - Ostatky

79 fotek 9.2.2013 - zobrazení
V sobotu 9. února 2013 doslova vypukly v Rudce Ostatky. Od 12.30 hod jsme se začali v maskách scházet u Obecního úřadu a nebylo nás málo. Když jsme ve 13.00 hod zahajovali maškarní průvod obcí, nechyběli mezi námi mimo jiné například Šmoulové, Kobyla, Inseminátor, Včelka Mája, Laufr se ženou, chudý obchodníček Žid, Policajt, Sněhurka s Trpaslíkem Šmudlou, Medvěd, Kominík, Ženich a Nevěsta, Cikánky a Turista, který veškeré dění dokumentoval. Masopustní průvod Rudkou byl pestrý, bohatý a veselý. U každého domu jsme zastavili, pobavili spoluobčany tancem, hudbou a pozvali je na večerní zábavu. Není divu, že než jsme obešli celou ves, byl už večer.
Na ostatkové zábavě nám zahrála výborná skupina DUO-EM. Nechybělo porážení kobyly a pochovávání basy piva. Celý den i večer probíhal ve veselé náladě a doufáme, že se to líbilo nejenom nám maskám, ale i všem, které jsme navštívili u nich doma i těm, kteří se za námi přišli pobavit na zábavu.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci Ostatků a také těm, kteří přispěli jakoukoliv částkou či sponzorským darem.

„Rócké masky“
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron