Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

poku 

leden 2012 - Mrazík

83 fotek zima 2012/2013 - zobrazení
Na sklonku loňského roku jsme se svým příznivcům představili již podruhé, tentokrát pohádkou „Mrazík“, samozřejmě v naší úpravě a přizpůsobené místním podmínkám, jak už se od nás očekává. Stáli jsme před velkou výzvou a nelehkým úkolem po uvedení „Sněhurky“, která měla, soudě dle ohlasů diváků, velký úspěch. „Mrazíka“ jsme hráli 4krát a pokaždé pro plný sál. Představení vidělo více než 500 diváků. Řady našich příznivců se téměř zdvojnásobily. Je to zároveň důvod, proč divadlo v Rudce udržovat i nadále „při životě“. Vždy je naším jediným a hlavním cílem diváky pobavit a rozesmát, což se nám i tentokrát podařilo. Nádherný pocit – plný sál a rozesmáté tváře - nás bude naplňovat ještě dlouho. S divadlem jsme prožili/vyjma prázdninových měsíců/ celý loňský rok, a to, že hrajeme s chutí a pro radost bylo vidět i na výkonech herců, kteří si vysloužili nejednu pochvalu a zasloužený obdiv z řad spokojených diváků.
Všem našim příznivcům děkujeme za podporu. Divácký zájem nás nesmírně těší, je pro nás tou nejkrásnější odměnou a výzvou do budoucna. Rovněž děkujeme všem, kteří nám s realizací divadla pomohli.
Dobré skutky nebyly jen obsahem naší pohádky, ale pro jeden opravdový jsme se rozhodli i my. Částku 5000,- z dobrovolného vstupného jsme věnovali rodině Staňkových z Rudky.

Na další setkání a usměvavé tváře se těší
„Ródští ochotníci

Pamatujte, že „S úsměvem jde všechno líp“
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron